Teampa Henkilöstöpalvelut

Yhteystiedot

Pirkkalaistori 1, Myymälä 4
37100 Nokia
040 4873723 (Toimisto)
Y-tunnus : 2472750-3

Tiimimme

Janne Makkonen

Toimitusjohtaja
Työnantajat ja yritysasiakkaat

040 487 3773
janne.makkonen@teampa.fi

Joel Toivio

Operatiivinen johtaja
Työnantajat ja työnhakijat

040 154 4180
joel.toivio@teampa.fi

Elina Makkonen

Johdon assistentti
Laskutus ja palkanlaskenta.
Toimisto- ja yleiset asiat

040 125 2243
elina.makkonen@teampa.fi

Kalle Lounasvaara

Palvelupäällikkö
Hoitoalan asiakashankinta ja rekrytointi

050 356 2268
kalle.lounasvaara@teampa.fi

Ioannis Roditis

Myyntipäällikkö
Asiakashankinta ja rekrytointi
(Kreikka)

+30 693 745 0505
jannis.roditis@teampa.fi

Outi-Maaria Makkonen

Hoitoalan koulutukset ja perehdytykset

040 935 9569
teampa@teampa.fi

Henry Ahvenainen

Myyntipäällikkö

Rekrytointi ja asiakashankinta

040 487 3727
henry@teampa.fi

Ota yhteyttä

Etsit sitten osa-aikaista, määräaikaista tai vakituista työtä tai työntekijää – me autamme! Meiltä löytyy tietoa ja taitoa löytää oikeeseen firmaan oikea tekijä. Ja toisinpäin.
Ota yhteyttä, niin katsotaan miten voimme auttaa juuri sinua.